حضور بیمه رازی در ششمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره

بیمه رازی در ششمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته (DOWINTECH) که از سوم تا ششم بهمن ماه 1393 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد حضور پیدا کرد.

 

این نمایشگاه که بزرگ ترین رویداد تخصصی صنعت در و پنجره کشور به شمار می رود با حضور 470 شرکت‌ داخلی و 70 شرکت خارجی در 13 سالن نمایشگاهی و فضایی بالغ بر 47 هزار متر مربع برگزار شد. 

 

بیمه رازی به عنوان تنها شرکت بیمه ای حاضر در این نمایشگاه به معرفی خدمات خود به تولیدکنندگان و تکنسین های صنعت تولید در و پنجره کشور پرداخت.

 

زهرا مکارمی به عنوان نماینده بیمه رازی در این نمایشگاه حضور داشت و به ارائه مشاوره در خصوص بیمه های آتش سوزی صنعتی، شکست ماشین آلات و مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان پرداخت.

 

مکارمی با اشاره به استقبال تولیدکنندگان صنعت در و پنجره از خدمات بیمه ای ارائه شده از سوی بیمه رازی گفت: «در این نمایشگاه، طرح بیمه نامه 5 ساله آتش سوزی و سرمایه گذاری بیمه رازی و همچنین پوشش بیمه عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلات کارگاهی مورد توجه مدیران کارخانه ها و کارگاه های تولیدی در و پنجره قرار گرفت.»

 

حضور بیمه رازی در ششمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره ایران با همکاری شرکت کرفت مولر، یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان ماشین آلات تولید و مونتاژ پنجره های دوجداره UPVC و آلومینیوم، و حامی مالی اصلی این نمایشگاه انجام شد. 

 

حضور بیمه رازی در ششمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره

بیمه رازی در ششمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته (DOWINTECH) که از سوم تا ششم بهمن ماه 1393 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد حضور پیدا کرد. [ادامه مطلب]

 

    تماس با ما

    آدرس: فرجام (غرب به شرق)، نرسیده به چهارراه خاور، پلاک ۷۷۲، طبقه ۲، واحد ۳

    تلفن: 77229329
    فکس: 77229329

    همراه: 09125982185